גינדי תל אביב – פרויקט נדלן עוצר נשימה

תל אביב היא אחת הערים המיוחדות בעולם, ואך טבעי הוא שבעיר כה מיוחדת יהיו גם פרויקטי נדלן עוצרי נשימה, מרהיבי עין ומחוללי מהפכה של ממש – דוגמת גינדי תל אביב.

הפרסומאים הצמידו לפרויקט – שמשנה לחלוטין את פני האזור שבו שכן במשך כמה עשרות שנים השוק הסיטונאי, בלב העיר שצמחה מן החולות, במשולש הרחובות קרליבך-החשמונאים-בגין – את התואר "פרויקט של פעם במאה שנה". אמנם בדרך כלל פרסומאים נוטים מעט להגזים, ונכון שלאורך ההיסטוריה המרתקת של העיר העברית הראשונה (שחגגה 100 רגע לפני שהקרקע נמכרה לקבוצת גינדי) היו לא מעט מיזמי בנייה שהפכו מיתולוגיים, אולם גם כך עושה רושם שאכן מדובר בפרויקט של פעם בכמה דורות.

מה כולל הפרויקט?

לא פחות מ-55 דונם כולל השטח עליו משתרע פרויקט גינדי תל אביב, הכולל בין השאר פארק רחב ידיים (ששטחו יהיה 14 דונם), קניון, מוזיאון, מרכז ספורט מתקדם במיוחד, בית ספר יסודי, אשכול בן 9 גני ילדים וכמובן 11 בנייני מגורים מוגבהים מהרחוב שמבואותיהם מעוצבים ע"י כמה מהשמות הבולטים בסצנת העיצוב התל אביבית והם נהנים מפרטיות והפרדה מהרחוב ויחד עם זאת חיבור עמוק למרקם העירוני.

כל חלקי הפרויקט מתאפיינים ברמה גבוהה מאוד. מרכז הספורט, למשל, כולל לא פחות מ-3 בריכות שחייה, חדר כושר מצויד במכשירים המשוכללים ביותר הקיימים, ספא מפנק, מגרשי כדורסל ובסך הכל 7,500 מ"ר של אפשרויות ספורטיביות ואחרות בלתי נגמרות. גני הילדים של המתחם ובית הספר העירוני מתאפיינים אף הם בסטנדרטים גבוהים במיוחד, כולל מתקנים חדשניים ושפע ירוק מסביב.

איכות חיים ואנרגיות נכונות

הפארק של הפרויקט יהווה ריאה ירוקה חיונית בלב תל אביב ויאפשר לכל אחד למצוא פינה שקטה בתוך ההמולה האורבנית וליהנות מפסק זמן מהנה ומעניק אנרגיות נכונות. מתקני שעשועים מתקדמים לילדים, אגם מלבב, שכיות חמדה רומנטיות לזוגות, צמחיה עשירה ועיצוב שקולט נכון את הוייב התל אביבי העדכני – כל אלה יעניקו לנו את ההזדמנות לנשום עמוק ואין ספק שהאנרגיות שישררו בפארק של גינדי תל אביב יזלגו גם אל הרחובות הסמוכים ואל העיר כולה.

קניון שכולו אופנה ואהבה

הקניון המתוכנן במסגרת פרויקט גינדי תל אביב נקרא TLV Fashion Mall וכפי שניתן להבין משמו מציע קונספט אופנה שכמו הפרויקט כולו הינו מהפכני.

שטחו של הקניון הוא קרוב ל-40,000 מ"ר עם כ-300 חנויות היוצרות תמהיל מגוון במיוחד לכל קהלי היעד – צעירים ומבוגרים, נשים וגברים, מותגי mid-end לצד חנויות יוקרה ועוד. מאפיין בולט נוסף הוא הצבתו של הלקוח במרכז, מרגע ההגעה לחנייה ועד לסיום החוויה, כולל אפשרויות של Valet Parking, בייביסיטינג, שטיפת רכבים, שאטלים למרכזי תחבורה סמוכים ועוד. בנוסף תבוסס חווית הביקור והקנייה ב- TLV Fashion Mall על טכנולוגיות חכמות עדכניות.

הדירות בפרויקט גינדי תל אביב

מאחר שמדובר באמת בפרויקט של פעם במאה שנה, כמעט ואפשר לשכוח שבסופו של דבר ישנן גם דירות בגינדי תל אביב – דירות שמהוות הן השקעות נדלן כדאיות במיוחד ועוד יותר מכך בית שכל רגע בו הוא חוויה מענגת.

בסך הכל כולל הפרויקט כ-720 דירות, שרובן ככולן כבר נמכרו, ואשר מפוזרות ב-10 בניינים בני 14 קומות כל אחד.

המפרט של הדירות כולל מיזוג מיני מרכזי, מרפסות רחבות ידיים, ריצוף גרניט 60 על 60 בכל רחבי הדירה, חלונות בזיגוג כפול כך שהיופי ייכנס פנימה והרעש יישאר בחוץ, מטבחים מעוצבים להפליא, אסלות תלויות עם מנגנון הדחה פנימי ומאפיינים נוספים המעידים על הסטנדרט הגבוה במיוחד. בנוסף יהיה בכל קומה לובי מעוצב וכמובן שבנוסף יהיה גם לובי ראשי יוקרתי במיוחד.

להשמיע את דעתך