ניר גלילי מסביר על יתרונות אפליקציה סונול

ב-2009, רק לפני 7 שנים, ניתן היה למצוא בחנויות המתאימות של האנדרואיד ושל ה-iOS כמה עשרות אלפי יישומונים (המילה שבחרה האקדמיה ללשון לאפליקציה). נכון לקיץ 2016 כבר מציעות Google Play ו-App Store כשתי מיליון אפליקציות כל אחת (חלק גדול מהיישומונים כמובן נמצא בשתי החנויות), וגם על הסמארטפון שלכם, סביר להניח, מותקנות לא מעט אפליקציות (גם אם מספרן הממוצע של האפליקציות על כל טלפון חכם ירד מעט בשנה האחרונה).

בהתאם, כל חברה רצינית שמעוניינת לחזק את הקשר עם לקוחותיה מפתחת גם אפליקציה, ואך טבעי הוא שחברת הדלק הוותיקה סונול, שאמונה על חדשנות מיום היווסדה (לפני כמעט 100 שנה), עשתה כן גם היא.

האפליקציה – שניתן להתקין אותה כמובן ללא כל עלות כספית – מאפשרת תדלוק מהיר ונוח, מעניקה הטבות והנחות וישנן עוד סיבות להשתמש בה. מנכ"ל סונול מאז שנת 2010 ניר גלילי מפרט מהם יתרונות האפליקציה של החברה ומה היו הערכים שעמדו בבסיס הפיתוח שלה.

מצוינות בשירות

האפליקציה של סונול הושקה בשנת 2012, וניתן להתקין אותה הן על אייפונים והן על סלולריים חכמים מבוססי אנדרואיד.

ניר גלילי מציין כי לשם פיתוח אפליקציה חברה סונול לשתי חברות מובילות בתחום התשלום בסלולר, האחת mycheck והשנייה פנגו (שבאופן כללי מסייעת לנהג הישראלי, בעיקר באמצעות הפיכת החנייה לנוחה ופשוטה).

הסיבה העיקרית ליצירת היישומון והערך המהותי שעמד בבסיס הפיתוח הוא המצוינות בשירות.

זהו ערך מרכזי מבחינת סונול, מתוך הבנה כי רק בדרך זו ניתן ליצור אצל ציבור הלקוחות נאמנות למותג ולחברה, והוא בא לידי ביטוי הן בתחנות הדלק של החברה, הן בשירות הלקוחות שלה וכמובן שבימינו אפליקציה ידידותית למשתמש היא חלק בלתי נפרד משירות מצוין באמת.

תדלוק מהיר במיוחד

אף מכונית לא יכולה לנוע בכבישים ללא דלק, ואין נהג שלא מבין זאת, ובכל זאת לרובנו יש נטייה להתייחס אל הכניסה לתחנת הדלק כאל "בזבוז זמן" ולנסות לדחות את הפעולה ככל האפשר (ישנם אף לא מעט אנשים שדחו את התדלוק מעט יותר מדי ומצאו עצמם עם מכונית נטולת דלק לחלוטין, חוויה בהחלט לא מומלצת…)

אחד היתרונות המובהקים של האפליקציה של סונול לתפישתו של ניר גלילי הוא קיצור זמן התדלוק: אמנם את קצב זרימת הדלק מהפיה אל טנק הדלק אי אפשר להאיץ (אגב, ברוב תחנות הדלק של סונול מותקנות מערכות מישוב אדים אשר מונעות פליטת אדי דלק תוך כדי התדלוק ובכך מצמצמות את זיהום האוויר), אולם אפשר לחסוך את זמן התשלום: מי שבסמארטפון שלו מותקנת האפליקציה של סונול לא צריך לחפש מזומן או להעביר כרטיס אשראי ולהמתין לאישור וכו', אלא יכול פשוט לשלם דרך האפליקציה במהירות ובנוחות.

הטבות והנחות

סיבה טובה נוספת להתקין את האפליקציה של סונול בכל סלולרי היא ההטבות וההנחות שהיא מעניקה.

ראשית, המחיר שנשלם עבור כל ליטר דלק הוא המחיר של התדלוק העצמי, וזאת גם אם נבחר להיעזר במתדלק. שנית, בכל תדלוק אנחנו צוברים "ליטרים", וכשיש באמתחתנו כמות מספקת של ליטרים כאלה ניתן להמיר אותה בהטבות או הנחות.

כמו כן ישנם מבצעים כמו קפה חינם על כל 5 כוסות קפה בחנויות Sogood, מחירים אטרקטיביים עבור מוצרים שונים, ועוד ועוד.

למה ניר גלילי מייחס חשיבות רבה לאבטחת מידע ללא פשרות?

ניר גלילי מדגיש כי האפליקציה של סונול מאובטחת ע"י פרוטוקולים מהמתקדמים בעולם אבטחת המידע, כך שהשימוש בה בטוח לחלוטין.

מבחינת גלילי זהו דגש חשוב במיוחד, לא פחות מהידידותיות למשתמש ומההטבות לנהגים, שכן יותר ויותר פושעים עוברים לנסות ולבצע את זממם במרחב הווירטואלי, ומאחר שכולנו מבצעים יותר ויותר פעולות דרך אתרי אינטרנט ואפליקציות, ישנה חשיבות עצומה להגנה על הפרטיות שלנו ועל המידע שאנחנו מספקים באותם אתרים ויישומונים.

להשמיע את דעתך