שבירו – מובילים את תחום הזכוכית כבר יותר מ- 50 שנה

חברת שבירו, או בשמה המלא "שבירו גלאס 55" (זוהי שנת הקמתה, 1955), היא דוגמה מצוינת לחברה המצליחה לשלב בין מסורת לבין חדשנות, כמו גם בין אווירה משפחתית לבין מקצוענות חסרת פשרות, והמציעה הן מוצרים בסיסיים המתאימים לכל כיס לצד מוצרים מתקדמים ויוקרתיים להפליא – אין פלא ששבירו, תחילה בהנהלתו של אבי המשפחה רחמים, ובשנים האחרונות תחת שרביטו של עופר שבירו , דור ההמשך, היא חברה מובילה ופופולארית במיוחד בתחום הזכוכית.

בפרט ראויה לציון העברת המושכות החלקה מרחמים המייסד, שהודות לחריצותו והשירות המצוין שהקפיד להעניק לכל לקוח, התבססה החברה בתחום התחרותי והתובעני, אל עופר – שמשלימים זה את זה:  עופר מספק לשבירו את הכנפיים והחזון, במיוחד בכל הקשור לעיצוב ולפרויקטים בקנה מידה גדול.

מזכוכית גולמית דרך מדרגות זכוכית ועד מסכי לד משולבים במראה

ההבדל העיקרי בין החברה בראשית דרכה לבין זו שמנהל עופר שבירו הוא המבחר הרחב במיוחד של המוצרים בימינו: החל מזכוכית גולמית, דרך מדרגות זכוכית בטיחותיות במיוחד ויפהפיות להפליא, דלתות זכוכית לארונות אמבטיה, חיפויי קיר שהופכים כל מטבח לכזה שאי אפשר להוריד ממנו את העיניים, דלפקים מעוצבים בקפידה, חלונות ראווה מרהיבים, ויטרינות זכוכית, מעקות זכוכית וכלה במסכי LED המותקנים בתוך זכוכית או בתוך מראה.

בנוסף לכל פריט זכוכית שאי פעם חשקתם בו, מציעה שבירו גם ריהוט איכותי ומעוצב. בין השאר תמצאו באולמות התצוגה רחבי הידיים והמזמינים בחולון ובהרצליה פיתוח (ובאתר האינטרנט של החברה) כיסאות מסוגים שונים, מגוון שולחנות, מעמדים, כונניות ועוד.

פרויקט מורכב? פשוט תפנו אל עופר שבירו

החזון יוצא הדופן של עופר שבירו הראייה המקורית שלו והיצירתיות הבלתי נדלית שלו, מאפשר לחברה להפוך גם פרויקטים מורכבים במיוחד לפשוטים לביצוע.

דוגמה אחת היא סניף הדגל של אפל בישראל, הנמצא במתחם סינמה סיטי בראשל"צ – סניף שעוצב כפירמידה (מזכוכית, כמובן) מעוררת התפעלות והשתאות, והניצבת בשורה אחת עם חנויות מפורסמות אחרות של אפל, דוגמת זו שבשדרה החמישית בניו יורק. דוגמה אחרת היא הקיר המרשים שנמצא בחזית בניין הבימה בתל אביב.

איכות וחדשנות ללא פשרות

שבירו מקפידה כל העת להתחדש ולחדש את מגון המוצרים שהיא מציעה, ובפרט להעניק לקהל לקוחותיה הזדמנות ליהנות מהמוצרים החדשניים ביותר בתחום הזכוכית ועיצוב הבית, וזאת בזכות השילוב בין החיבה העזה של עופר שבירו למוצרים חדשניים לבין ההבנה המצוינת של לנפשו של הציבור הישראלי.

אחת הדוגמאות למוצרים החדשניים שמציעה שבירו היא זכוכית שבלחיצת כפתור הופכת מאטומה לשקופה ולהיפך, ודוגמה אחרת היא עמודי תאורה מרהיבים. בין השאר עובדת שבירו עם חברת פוליטרון, אחת המובילות בעולם בתחום מוצרי הזכוכית, ומאפשרת לכל עסק ולכל בית ליהנות מעיצוב מלהיב במיוחד.

שירות לקוחות – לא פחות חשוב

אמנם עופר שבירו אמון יותר על הצד העיצובי ועל החדשנות הבלתי פוסקת של המוצרים אותם תוכלו לרכוש משבירו, אולם טביעת אצבעותיו ניכרת גם בתחום השירות ללקוחות – בין אם מדובר בלקוח פרטי שהתקציב שלו מוגבל ובין אם מדובר בפרויקט ענק דוגמת החנות של אפל.

על מנת שלקוחות שבירו יזכו לשירות הקשוב ביותר והמקצועי ביותר שיש, משקיעה החברה במשאב החשוב ביותר שלה, כוח האדם, ומבטיחה עובדים מרוצים ובעלי ידע נרחב במיוחד, שגם ששים לעזור ללקוחות וגם יודעים איך לעשות זאת.

כך הפך המעוף של עופר שבירו לבין העוגן היציב שמהווה  את שבירו לחדשנית ומובילה בתחום מוצרי הזכוכית תוך שימור הרוח המשפחתית

להשמיע את דעתך