המדריך השלם לעסקים קטנים מאת ישראל טאייב

כל עסק קטן הוקם ע"י אדם שחשב בגדול, כלומר, אם יש לכם את הכוח לחלום יש לכם גם את הכוח להגשים. בעלי עסקים קטנים, לעיתים חולמים להגיע ליעדים גדולים ובהכנסות גדולות אך אינם תמיד יודעים מה עליהם לעשות על מנת להשיג את המטרות הללו. אחד הדברים הראשונים והחשובים ביותר להצלחתו של עסק, הוא לעבוד עם תשוקה למוצר או לשירות אותו אתם מייצרים, ללא אהבה למקצוע או למוצר, לא תוכלו להגיע באמת לאן שאתם שואפים.

ישראל טאייב הינו מומחה ואסטרטג לעסקים קטנים, אשר מביא איתו את המקצועיות והניסיון שצבר במשך השנים וזאת על מנת לספק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר. ישראל מגיע לעסקים קטנים, בוחן אותם מכל הזוויות, ולאחר מכן יושב על החברה, ויחד הם מחליטים מהם אותם צעדים ומטרות שיביאו להצלחתו של העסק.

ישראל טייב מסביר את הנקודות החשובות בבניית עסק

בניית עסק הוא דבר מרגש ואף מעצים, כל בעל עסק הוא בסופו של יום אדם שעובד קשה על מנת להשיג את היעדים שלו, ובין היתר לספק ללקוחותיו את המוצר האיכותי והטוב ביותר. ישראל טייב מסביר מהן אותן דגשים חשובים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם בונים עסק:

  1. רלוונטיות המוצר- האם המוצר נחוץ? מה עושה אתכם מיוחדים מאשר בעלי העסקים שעוסקים באותו סכום? הייחודיות שלכם יכולה לבוא לידי ביטוי בשירות, בזמינות, במקוריות וגם במחירו של המוצר לעומת המתחרים.
  2. השקעה מאומצת- אם אתם נמצאים בעיצומו של הקמת העסק, שעות שינה הוא לא הדבר לו אתם זקוקים כעת. עליכם כבעלי עסקים להשקיע כל זמן פנוי על מנת לבנות את השם של החברה ובעיקר לא לפחד לעבוד קשה ובעיקר באופן יעיל.
  3. התמקד במטרה- לעיתים, בעלי עסקים שמתחילים להרוויח בתחילת דרכם, אינם משמרים את הכסף לטובת המשך העסק, אלא מתפתים וקונים מוצרים שונים שיכולים לחכות עד לבנייתו המוחלטת של העסק. אל תתפתו לתזרים הכסף שמגיע אליכם בתחילת הדרך, מכוון שהוא לעיתים יכול להרוס לכם את כל המטרות אותם בניתם בתחילת הדרך.

ישראל טאייב הינו יועץ עסקי אשר מתמחה במתן ייעוץ אסטרטגי לעסקים קטנים, ומעניק ליווי פיננסי יעיל אשר משאיר את בעלי העסקים עם תכנית עסקית מסודרת, יחד עם מטרות לטווח ארוך אשר יהפכו את העסק לרווחי ובעל מוניטין בעתיד. במידה ואתם אנשים שרוצים להצליח ובגדול, כדאי לכם ליצור קשר עם מומחה אשר יביא לכם זוויות ראייה מקצועית ובעיקר אובייקטיבית.

להשמיע את דעתך