ההצלחה הבינלאומית של סובחי טנוס

הוא גדל בנצרת, החל כפועל בניין פשוט, הפך לקבלן מבצע מהגדולים בצפון הארץ וכיום הוא בעליה של חברת נדל"ן שבונה ויוזמת גם באירופה: זהו סובחי טנוס, מייסד ס.ט.ר נדל"ן, הבעלים שלה והרוח החיה בה, ומי שידוע בענף כאחד האנשים היותר אמינים ולבביים שיש.

הערכים לאורם מתנהל סובחי טנוס

סובחי טנוס מקפיד לסיים כל פרויקט במועד עליו סוכם, עם אפס ריג'קטים וללא תקלות כלל, ומוכיח לכולנו כי גם בתחום המתאפיין באי ודאות, וגם אם לא כל הגורמים המשפיעים על משך הבנייה תלויים בו – עדיין איש מקצוע איכותי שיודע איך להתנהל מסוגל להביא את הפרויקט אל קו הסיום בהתאם לציפיות.

בפרט נזקפת לזכות סובחי טנוס היחס החם והמתגמל לכל עובד, וכשבעל החברה מכבד את הפועל הפשוט זה מחזיר לו ביחס של כבוד. כתוצאה מכך גם בתקופות בהן חסרות בארץ ידיים עובדות בתחום הבנייה, ולא מעט פרויקטים מתעכבים בשל כך, המבנים שמקימה ס.ט.ר נדל"ן נבנים ללא כל הפרעה, ולמעשה טנוס התפרסם כמי שיכול להביא מהיום למחר גם 500 ואפילו אלף עובדים.

חיפה, הוד השרון, ורשה ובוקרשט                          

המחויבות המלאה לכל פרויקט ופרויקט, שהפכה את ס.ט.ר נדל"ן לשם דבר בתחום, באה לידי ביטוי בשורה ארוכה של מבנים מכל הסוגים – לתעשייה, למסחר, למשרדים, למגורים, לצרכי הציבור ועוד – הן בארץ והן בחו"ל.

בין הפרויקטים שהציבו את טנוס בשורה הראשונה של אנשי הנדל"ן: מלון בבוקרשט, בנייה ענפה בוורשה (דירות יוקרה, מרכז מסחרי גדול ועוד) וזאת בשיתוף פעולה עם חברת "שיכון ובינוי", מרכז מסחר בשטח של כ- 25,000 קמ"ר בהוד השרון המשלב גם משרדים (פרויקט עבור קבוצת יקותיאל), שני מגדלים ב"עמק הסיליקון" של חיפה (מת"מ מערב) ופרויקט ייחודי במעוין שורק שבראשון לציון (מוסך ואולם תצוגה של צ'מפיון מוטורס, מהיפים בארץ, וזאת עבור "אלייד השקעות").

הכניסה לתחום היזמות

לאחר שנים רבות בהן התמקד בביצוע פרויקטים עבור יזמים, החליט סובחי טנוס לפני מספר שנים להפוך גם הוא ליזם בעצמו.

קדמו להחלטה, באופן טבעי, לא מעט התלבטויות, הן בשל הסיכון הטמון בכל יזמות שהיא ובוודאי בעולם הנדל"ן, והן בשל ההקפדה של טנוס לא לקחת על עצמו מחויבויות רבות מדי מבלי להיות משוכנע במלוא מאת האחוזים כי יעמוד בכל אחת ואחת מהן שהרי האמינות שלו היא נכס יקר ערך שנבנה במשך עשרות שנים.

בהתאם, הכניסה לתחום היזמות התבצעה באופן מושכל ומחושב במיוחד – והתגלתה כמוצלחת מאוד. הניסיון המגוון שצבר סובחי טנוס לאורך השנים מאפשר לו לזהות את ההזדמנויות המתגמלות באמת ולברור אותן מתוך כל האופציות הקיימות, והיכולות הרבות שלו מבטיחות מימוש איכותי וברמת גימור מעולה של כל הזדמנות והזדמנות.

להשמיע את דעתך