בחירת ארגז כלים לבעלי מקצוע

ארגז כלים איכותי אשר מכבד את בעליו ומעיד על כך שהוא מכבד את לקוחותיו, צריך להיות שילוב של מספר פרמטרים. בראש ובראשונה עליו להיות חזק ועמיד, גדול מספיק כדי שיוכל להכיל את כל הציוד המקצועי, בעל חלוקה פנימית יעילה המאפשרת לאיש המקצוע  לשמור על סדר ולמצוא כל פריט במהירות ויעילות, ושעל אף גודלו ומשקלו יהיה נוח לנשיאה ככל הניתן

גודל ארגז כלים מומלץ                      

רוב ארגזי הכלים הגדולים נעים בטווח שבין 22 אינטש ל 29 אינטש. כדאי לתת את הדעת האם תרצה לאחסן את כל הכלים שלך בארגז אחד גדול מאד או לחילופין לחלק אותם בין כמה ארגזים בינוניים. עוד יש  לתת את הדעת על נושא משקל ההעמסה המקסימלי ולא להעמיס על הארגז יותר משהוא יכול לשאת.

החומרים המרכיבים את הארגז

חומרים איכותיים וקלי משקל מבטיחים שהארגז המקצועי יהיה חזק, עמיד וקל לנשיאה.  ההמלצה שלנו היא לבחור ארגז כלים מפלסטיק קשיח בעל צירים, סוגרים וידית נשיאה ממתכת. כדאי מאד שאפשר יהיה לפתוח ולסגור את הסוגרים ביד אחת. שילוב טוב של עמידות ומשקל קל תיתן לנו ידית נשיאה מאלומיניום שתאפשר ניידות מלאה ונשיאה קלה. סביר להניח שארגז הכלים שתבחר הוא גדול במיוחד ובעל משקל כבד, לכן חשוב שיהיו לו גלגלים וידית מתאימה שיאפשרו לך לגרור אותו בקלות. בארגז כלים מהסוג הזה, רצוי שהידית תהיה טלסקופית.

חלוקה פנימית וחיצונית

כדי שתוכל לעבוד בקלות וביעילות ולא תצטרך לרוקן את כל תכולת הארגז בדרך לכלי העבודה שהנחת בדיוק בתחתיתו, חשוב שיהיו לארגז מגשים נשלפים אשר מאפשרים חלוקה לצורך אחסון של מספר כלים בנפרד. כדי לשמור על סדר וזמינות של פריטים קטנים כמו ברגים, דיבלים ומסמרים,  חשובה מאד גם החלוקה לתאים. חשוב שבנוסף למגש פנימי עם חלוקה מתאימה לפריטים קטנים אלו, יהיו בארגז הכלים גם תאים חיצוניים שניתן לשלוף מהם את הפריטים ללא צורך לפתוח את הארגז כולו. ארגונית ייעודית הניתנת לשליפה בקלות מבלי שצריך לפתוח את הארגז, מסייעת גם היא לסדר ולארגון בארגזים גדולים המתאימים לאנשי מקצוע.

ארגז כלים איכותי הוא השקעה חשובה לטווח הארוך ועושה  את כל ההבדל בין בלגן וחוסר ארגון לבין יעילות מהירות ומקצוענות. חשוב שיהיה עמיד וקל משקל, שהחלוקה הפנימית שלו תהיה יעילה וחכמה ושיהיו בו מגוון של מגשים נשלפים ותאים חיצוניים. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לשוחח עמך ולסייע לך בבחירת ארגז הכלים המתאים בדיוק לצרכיך.

למידע נוסף ורכישת כלי עבודה http://buyitcenter.co.il

להשמיע את דעתך