קצת על הפרויקטים של אמיר יקותיאל

להבין בפרויקטים נד"לנים צריך הבנה ומקצועיות. השקעות בנכסים דורשת ממשקיעים לימוד והבנה של השוק, אך מודבר בתחום שאם אתה לא אוהב אותו יהיה לך קשה להצליח בו. אמיר יקותיאל משקיע ויוזם פרויקטים שונים מתוך אהבה למקצוע ומתוך הבנה של צרכי האוכלוסייה במשק. היזם אמיר יקותיאל ביחד עם אחיו האדריכל מעוז יקותיאל הקימו בשנת 1933 את A.M.Y – קבוצת יקותיאל שמתמחה במספר של פרויקטים והשקעות  בארץ. בזכות הידע הנרחב והניסיון במספר גורמים קבוצת יקותיאל מצליחה למשוך אליה משקיעים ופרויקטים תוך ניהול מהיר ומקצועי בכול תחום. יש מספר פרויקטים וכול הזמן יש חדשים ונזכיר כמה מהם:

פרויקטים ספציפיים:  הרבה דובר על הפרויקט של אמיר יקותיאל בתכנון מעונות מגורים לסטודנטים בתל אביב. הרעיון הוא לבנות 1300  חדרי מעונות שיהיו בתוך 4 מתחמים בתל אביב. מדובר על קהל גדול של צעירים סטודנטים שמאוד שמחים על הבשורה אך הדבר עדיין לא הושלם. בכוונה שפרויקטים ספציפיים היזם אמיר יקותיאל גם תורם ועוזר בפרויקטים והשקעות במגורים לגיל המבוגר, משפחות צעירות, רווקים וכו'.

מבני יוקרה: מדובר במבנים שמשמים למגורים פרטיים,  בין אם זה בתים פרטיים ובין אם זה בנייני מגורים גדולים כמו "פרויקט הנשיאים"  ומגדלי הדר שמתוכנים לקום בהוד השרון.

מרכזים מסחרים: כולם יודעים את החשיבות במרכזים מסחרים למקום ואיך זה מפתח את העיר בצורה מהירה תוך שהוא נותן אפשרויות עבודה רבות, קניות ובילוי.  אחת הפרויקטים של היזם עמיר יקותיאל ביחד עם החברה שלו זה  הביזנס סנטר שממוקם בהוד השרון, אזור התעשייה נווה נאמן ב', ברחוב הנגר, המתחם יתפרש על קומת מסחר אחת בהיקף של 5.500 מ"ר ויהיה אפשרות לפתוח שם בתי קפה, מסעדות, חניון, חניות ואזורי ישיבה נעימים ונוחים. בנוסף יש עוד פרויקטים מעניינים של אמיר יקותיאל וזה במתחם הטחנות בדרום תל אביב. מדובר על מקום אשר אמור יהיה להכיל שטחי מסחר בני ממדים ודירות אשר יהיה תואמות לאופי של המקום. המקום הוא אטרקטיבי ויהיה אף יותר לאחר סיום בניית הרכבת הקלה באזור.

השבחת קרקעות ומבנים: מבין שלל הפרויקטים שעליהם עובדים היזם אמיר יקותיאל והחברה שלו, גם השבחת קרקעות הם לא יוצא דופן. רק לציין כמה מהפרויקטים: פרויקט רחוב הבנים בהוד-השרון אשר מיועד להיות ברובו פארק ושמורת טבע.  מתחם הסטודנטים בשכונת דורה נתניה, מתחם הסטודנטים בהוד השרון אשר אמור להכיל 350 יחידות בתכנון גודל לפי צרכי האוכלוסייה. "מתחם האגם" אשר נמצא גם הוא בהוד השרון והיזם אמיר יקותיאל מבטיח כי לאחר השלמת הפרויקט שנמצא בפארק הוד השרון, יהיה במקום אגם מלאכותי שיכול להגיע ל-27 דונם.  מדובר על מקום מושלם ופסטורלי למגורים והיוזמה היא של A.M.Y – קבוצת יקותיאל שהעומדים בראשה הם עו"ד אמיר יקותיאל ואדריכל מעוז יקותיאל.

להשמיע את דעתך